Zoeken

versoTHERM

De lucht/water-warmtepomp voor binneninstallatie met maximale flexibiliteit

Nieuw Geen buitenunit
  • Volledige binneninstallatie (geen buitenunit) voor nieuwbouw en renovatie
  • Kan uitgebreid worden met een C-ventilatiesysteem
  • Zeer stille werking - zowel binnen als buiten
  • Duitse kwaliteit
  • Zeer compact design
Verwarming
Koeling
Ventilatie
Lucht
A++ voor verwarming
Vind uw installateur

Overzicht

versoTHERM plus lucht/water-warmtepomp voor binneninstallatie

Duurzaam en toekomstgerichte oplossing voor maximaal comfort

De versoTHERM plus lucht/water-warmtepomp wordt volledig binnenin de woning geïnstalleerd en heeft geen buitenunit. Hij werd speciaal ontworpen voor compacte ééngezinswoningen, maar hij kan ook perfect een bestaande warmtepomp vervangen of het energieverbruik verbeteren bij een renovatie. De lucht wordt via twee openingen in de muur naar buiten gestuurd, aan de buitenzijde van de woning is dus niet meer te zien dan de twee ventilatieroosters.

 

Personaliseerbaar: aanpasbaar aan uw noden

De versoTHERM kan volledig aangepast worden aan uw situatie: hij kan ingezet worden voor gezinnen tot maximaal 6 personen. Afhankelijk van de grootte van uw gezin en uw sanitaire comfort eisen combineert u de warmtepomp met een sanitaire boiler met een inhoud naar wens. U kan kiezen voor een warmwaterboiler van het uniSTOR VIH RW gamma of een auroSTOR zonneboiler van het type SW. Bij deze laatste zal het sanitaire warm water eveneens door de zon opgewarmd worden. Met de auroPOWER fotovoltaïsche zonnepanelen kan u een deel van het elektrisch verbruik van uw warmtepomp zelf aanmaken.

 

Ventilatie: afhankelijk van uw specifieke behoeften

Met de optionele versoVAIR-ventilatie benut u uw warmtepomp nog beter omdat u de warmte van de gebruikte lucht voor uw warmtepomp gebruikt waardoor zijn rendement stijgt. Ons ventilatiesysteem vervangt de gebruikte lucht uit de woonruimte door nieuwe, frisse buitenlucht. Dit zorgt niet alleen voor een aangenaam binnenklimaat, maar heeft ook een positief effect op het gebouw. Door de luchtvochtigheid onder controle te houden, wordt schimmelvorming voorkomen en behoudt de eigendom haar waarde. De versoTHERM kan ook gecombineerd worden met een extern ventilatiesysteem.

 

Stiller dan ooit: werking in fluistermodus

Bij normale werking is de versoTHERM plus al één van de stilste lucht/water-warmtepompen op de markt, dankzij het SoundSafeSystem van Vaillant is de warmtepomp zowel binnen als buiten nauwelijks hoorbaar. In de 'fluistermodus' is de warmtepomp zelfs nog stiller.

 

Duitse kwaliteit

Onze producten worden ontwikkeld en geproduceerd in onze fabriek in Remscheid (Duitsland). In de ontwikkelingsfase simuleren wij alle courante toepassingen, en voeren we tests uit tijdens de productie: op deze manier kunnen wij altijd garant staan voor onze hoge kwaliteitsnormen.

Specificaties

Specificaties

versoTHERM plusVWL 37/5VWL 57/5VWL 77/5
Prijs excl. BTW€ 7.792€ 8.354€ 8.916
Energieklasse verwarming (A+++ tot D)A++A++A++
Seizoensgebonden prestatiecoëfficiënt (SCOP)
(voor W35)
5,36,05,4
Koudemiddel
Type koudemiddelR410AR410AR410A
Volume koudmiddel (kg)1,401,401,80
Global Warming Potential (GWP) in overeenstemming met (EU) nr. 517/20142.0882.0882.088
CO2-equivalent (t)2,922,923,76
Afmetingen
Breedte (mm)800800800
Hoogte (mm)1.8801.8801.880
Hoogte met versoVAIR (mm)2.1702.1702.170
Diepte (mm)750750750
Gewicht (kg)180180199
Gewicht bedrijfsklaar (kg)230230249

Gerelateerde producten

Gerelateerde producten

multiMATIC VRC 700

  • Comfortabel: met een buitenvoeler, als het plotseling buiten veel kouder wordt zal de ketel vlugger reageren, vóór dat het binnen kouder wordt.
  • Zuinig: voornamelijk bij een condensatieketel, waarbij het zo is dat, als de ketel reeds een signaal krijgt tot bijverwarming voordat het binnen kouder wordt, de ketel langzamer kan opwarmen, dus op een lagere temperatuur en dus meer condenseert en zuiniger werkt.
  • Eenvoudig: de weersafhankelijke regelaars van Vaillant kunnen zowel in de ketel ingebouwd worden als aan de wand in de woonkamer gemonteerd worden.

Bruto richtprijzen excl BTW160 €160 €

auroPOWER

  • Duitse kwaliteit
  • Brede configuratiemogelijkheden
  • Modern design
Zonne-energie
Fotovoltaïsche zonnepanelen

Bruto richtprijzen excl BTW321 €388 €

uniSTOR exclusive 300 - 500

  • 3 types: 300 - 400 - 500 liter
  • Bespaar energie dankzij de verbeterde isolatie
  • Lange levensduur en betrouwbare werking
Warmwaterboiler

Bruto richtprijzen excl BTW1646 €2946 €

Downloads

Hoe kan ik dit product kopen

Vind uw installateur

Wil u graag meer informatie of een offerte van dit product? Neem dan contact op met een zelfstandig Vaillant installateur! Bent u op zoek naar een goede vakman die werkt met onze producten? Vind eenvoudig een installateur uit uw buurt:

Vind een Vaillant installateur